Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan, zaman. Gelişen ve büyüyen şehirlerde insanların ihtiyaç duyduğu hızlı hareket edebilme kabiliyetini sağlayan şehir içi toplu ulaşım araçları belediyecilik ve refah ile doğrudan bağlantılı olmuş, artan nüfus, zor trafik şartları gibi etkenler de ulaşım sektörünün içinde kendi ihtiyaçlarını doğurmuştur. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermekte olan KozKart, çağın çılgın fikri olan akıllı şehircik ve ulaşım alanında birçok belediyemize ve kurumsal müşterisine yüksek tirajlı akıllı kart üretimi ve teknolojik altyapı anlamında hizmet vermekte olup, verdiği hizmetlerde kusursuzluğu hedeflemektedir. Ulaşım kartları, Kontör kartları, Ön ödemeli kartlar, yükle harca kartları gibi kartlar sektörün başlıca ihtiyaçlarıdır.

Son kullanıcı ve işletmerin bir araya geldiği perakende pazarı, hızlı değişen harcama alışkanlıkları ve gelişen teknoloji işletmelerin müşteriyle diyaloğunu geliştirmesini zorunlu kılmıştır. Gıdadan teknolojiye, tekstilden ulaşıma, her türlü tüketim ve hizmet alanında müşteri için farklılık yaratmak günümüzde işletmelerin müşteri tarafından tercih edilmesinde baş rolü oynamaktadır. KozKart, perakende sektöründe müşterilerine özel kampanya programları yürüten ya da başlatmak isteyen KOBİ ve kurumsal müşterilerine istenilen çözümü sunar.

Sadakat kartları, Puan kartları, İndirim kartları, VIP kartlar, Gift kartlar ve daha birçok kart türü sektörün vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir.

Çocuk oyun alanları, macera parkları, oyun makinaları ve eğlence merkezleri gibi birçok alanda özellikle temassız kart kullanımı hem müşteriler, hem de işletmeler için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kozkart olarak bu sektöre uzun yıllardır yüksek adetli kart üreterek hizmet vermekteyiz. Kart kullanımı eğlence merkezi gibi toplu alanlarda zaman tasarrufu ve sağlıklı hizmet deneyimi sağlamaktadır.

Turizm sektöründe birçok Otel, Tatil Köyü, Fuar ve Konser Organizasyonları elektronik ücret toplama ve kapı kartı sistemlerinin yanısıra akıllı kart, pos çözümleri,mobil çözümler, rfıd bileklikler, kart yazıcılar ve boyun askı ipleri ayrıca ön ödemeli kartlar, kredili ücret toplama kartları, havlu kartları, Kontaklı/Kontaksız kapı kartları, Manyetik Bantlı Baskılı, Baskısız kartlara ihtiyaç duymaktadır. KozKart ekonomik,güvenilir, kaliteli ve hızlı çözümlerini uzun yıllardır sektörün en önde gelen firmalarına sunmaktadır.

Eğitim çağında, gelişen teknoloji ile değişen eğitim sistemi ihtiyaçlarının karşılanması ancak doğru yatırımlarla mümkün olur. Eğitim alanının her evresine girmeyi başaran plastik kart ve teknolojileri, eğitim veren kurumlar için bir zorunluluk haline gelmiş ve eğitim çağının vazgeçilmezi olmuştur. KozKart yaptığı yatırımlar, doğru iş ortaklıkları ve geliştirdiği akıllı eğitim sistemleri ile eğitim kurumlarının vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Öğrenci kimlik kartları, otopark kartları, kantin kartları, kulüp üyelik kartları vb. kartlar eğitim kurumlarımızın başlıca ihtiyaçlarıdır.

KozKart Belediyeler, Üniversiteler, Bakanlıklar gibi tüm devlet kurumlarına hizmet vermekle birlikte, bu kurumların açmış olduğu ihalelere iştirak eder ve katkı sunar. Birçok devlet kurum ve kuruluşlarının çeşitli kart taleplerini uzun yıllardır karşılamaktadır.