Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm temassız kartlar,kartın okuyucuya sokulmasına gerek kalmadan sisteme tanıtılabilen kartlardır (mifair, proximity v.b)

Bu kartlar genellikle geçiş sistemlerinde kullanılır. Avanyajı kart sahibinin kartı okutmakta zaman kaybetmemesidir. Kart okuyucunun 5 santim kadar yakınına getirildiği anda okunur böylelikle özellikle geçiş sistemlerinde büyük zaman kazancı sağlar.

Örnek vermek gerekirse karayollarında kullandığımız KGS kartları temassız kartlardır.

Tüm kurduğumuz sistemler ister manyetik bantlı kartlar istenirse de tüm temassız kartlar ile çalışabilmektedir. Ayrıca temassız kartlar modellerine göre veri depolayabilen akıllı kartlardır.

Günümüz teknolojisinin bize sunduğu temassız ödeme sistemi ile ön plana çıkan ulaşım kartları, akıllı şehircilik ve akıllı belediyecilik sistemlerinin vazgeçilmez bir kullanım aracı olmuştur. KozKart bu sektöre günümüz son teknolojisi ile yüksek adette kart üretimi gerçekleştirmektedir.

Acımasız piyasa koşulları karşısında her işletme diğerlerinden bir adım önde olabilmek için çeşitli yenilikler denemek durumundadır. Bu yeniliklerin çoğu artık günümüzde müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati sağlamak esaslıdır.

İşte biz de tam bu noktada sizlere özel çözümler üretiyoruz. Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için meydana getirdiğimiz müşteri sadakat kartı sistemi ile işletmenizin kurumsal yapısının sağlamlaşmasını destekliyoruz.

İşletmenize özel müşteri kart tasarımını hazırlıyor böylelikle işletmenizin kartına sahip olan müşterinin sizin için özel bir müşteri olduğunu hissettiriyoruz. Cüzdanında veya çantasında taşıdığı özel müşteri kartları ile her zaman işletmenizi hatırlatıyor ve o müşterinin alışverişlerinde sizi tercih etmesini sağlıyoruz.

Kurduğumuz sistem ile siz de müşterilerinizi daha iyi tanıyor,hangi müşterinin işletmenizden ne kadar alışveriş yaptığını görebiliyor, müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlıyor, hatta her müşteriye özel indirim oranları ve puan kazanma oranları belirleyebiliyorsunuz.

Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları müşteri kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebiliyorsunuz. Müşterilerinizi istediğiniz kriterlere göre kategorize edebiliyor ve ister tüm müşterilerinize isterseniz de yalnızca belli bir kategorideki müşterilerinize toplu e-mail veya toplu sms yolu ile kampanyalarınızdan veya duyurularınızdan haberdar edebiliyorsunuz. Aynı zamanda her müşteri için özel günler (doğumgünü, evlilik yıldönümü vs.) kaydedip, bu özel günlerde onlara sms veya email yolu ile tebrik veya davet gönderebiliyorsunuz.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Puan Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Müşteri Sadakat Kartı sistemi ile bir adım öne geçmek amacını sadece büyük firmaların gerçekleştirebileceği yüksek bütçeli yatırımlar gerektiren projeler olmaktan çıkarıp küçük ve orta boy işletmelerin de gerçekleştirebileceği bir sistem haline dönüştürdüğümüzü düşünüyoruz.

Özel kurumlar, devlet kurumları, üniversiteler gibi birçok işletmenin ihtiyaç duyduğu kartların genel adı kimlik kartıdır. KozKart uzun yıllardır bu sektöre ISO 27001 bilgi güvenliği sertifikası ile fotoğraf ve bilgi yazılımlı kimlik kartları üretmektedir.

Kurduğumuz gift kart sistemleri ile müşterilerinizin alışveriş yaptıkça hediyeler kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşteri devamlılığı konusunda çok kritik olan kampanya uygulamalarını işletmenizde hayata geçiriyorsunuz.

İşletme yöneticileri dilerlerse her ürünü veya hizmeti kategorize ederek her birini ayrı ayrı hediyeler kazanma oranlarını belirleyebiliyorlar.Müşterilerimiz alışveriş yaptıkça daha önceden sizin tarafınızdan belirlenmiş kampanya oranları ile kazanç sağlıyorlar. Müşteriler diledikleri an birikmiş puanları karşılığında hediyeler alabiliyorlar. Veya işletme toplanan puanlar karşılığında belirli hediyeleri müşterilerine verebiliyor.

İşletme yönetimi gerçekleşen tüm kart işlemlerini diledikleri an raporlayabiliyorlar. Müşterileri de kendi içlerinde kategorize edip her müşteri kategorisine ayrı puan kazanma oranları da belirlenebiliyor.

Birden çok şubesi veya ödeme noktası olan işletmeler için internet üzerinden çalışan Gift Kart Sistemini kurarak tüm şubelerinizde bu sistemin online olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Gift kart sistemleri ile hem müşterilerinizin alışveriş alışkanlıkları takip edilebiliyor hem de müşterilere hediyeler kazandırarak işletmenizi tercih etmeleri sağlanıyor.

Gift kart ile bir diğer uygulama da para yüklü kartlar ile alışveriş uygulamasıdır. Firma tarafınca belirlenmiş barem/baremlerde üretrilen kartların id numarasına sistemde para yüklenir. Hediye olarak verilmiş olan gift kart sahibi kişi, işletmede kartın hesabında olan bakiye kadar alışveriş yapabilir.

Sistemde kullanılan gift kartlarının üzerindeki görsel, tamamen o işletmeye özel olarak hazırlanıyor. Kartlar kredi kartı özelliklerinde ve boyutlarında manyetik bantlı veya temaslı temassız akıllı kartlar kart olarak üretiliyor. Böylelikle hem maliyetler düşürülüyor hem de kart kalitesi korunmuş oluyor.Kısaca gift kart ve gift kart sistemi sayesinde müşteri ilişkilerinizi en üst noktaya taşıyabiliyorsunuz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz kapı kartları ile artık anahtarların yerini özel kapı kartları alıyor. Böylelikle otel, yurt, işyerleri hatta konutlar bile kapı kartları ile güvenliklerini sağlamış oluyorlar.

Bu özel kartlar kopyalanmaya karşı korunmuş oldukları için kötü niyetli kişilere karşı özel bir güvenlik önlemi sağlamış oluyorlar.

Bu özel kapı kartları tamamen özel tasarıma sahiptirler. Bir cüzdan içerisinde bile taşınabilecek boyutta olan bu kartlar sayesinde anahtar taşıma külfetinden de kurtulmayı sağlıyorlar. Kapı kartları manyetik bantlı ve smart card (çipli kart) olarak kullanılır.